بازداشت عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی

به گزارش میهن دی ال، رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از شناسایی و بازداشت افرادی اطلاع داد که با تهیه و انتشار یک کلیپ ساختگی در فضای مجازی، توهین و تعرض به یک روحانی را به تصویر کشیده بودند.

بازداشت عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام خبر بازداشت افرادی که با انتشار یک کلیپ ساختگی، توهین و تعرض به یک روحانی را به تصویر کشیده بودند، در این رابطه اظهار کرد: حدود ساعت 18 روز آدینه پنج پسر جوان حدوداً 22 تا 23 ساله در منطقه پاسداران، خیابان بوستان ششم، اقدام به تهیه کلیپی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم اضافه نمود: در کلیپ مذکور، یکی از این پسران جوان ضمن بی احترامی به یک روحانی معمم، زیر گوش وی زده بود.

این مقام انتظامی توضیح داد: با انتشار این کلیپ، عوامل پلیس پیشگیری به سرعت، نسبت به شناسایی افرادی که در نشر و بازنشر کلیپ مذکور دخیل بودند، اقدام کردند.

وی ادامه داد: صبح امروز چهار نفر از افرادی که در انتشار و بازنشر این کلیپ در فضای مجازی نقش داشتند، بازداشت شده و به کلانتری 102 پاسداران منتقل شدند.

موقوفه ای اعلام کرد: اقدامات بعدی درباره شناسایی دو نفر دیگر که از بازیگران این کلیپ بودند، ادامه یافت که در آنالیز ها تعیین شد، پسری جوان حدوداً 22 ساله و مردی حدوداً 50 ساله در کلیپ مذکور بازی نموده اند و این کلیپ ساختگی است.

رئیس پلیس پیشگیری فاتب اسم کرد: این دو نفر پدر و پسر بودند و با آنالیز بیشتر تعیین شد صرفاً به لحاظ ماجراجویی و خودنمایی اقدام به ضبط این کلیپ نموده اند.

به گفته این مقام انتظامی، در نهایت این دو نفر هم ساعت 18 امروز به وسیله پلیس های تخصصی در شهرستان پرند بازداشت شده و پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی منعکس شد.

منبع: تسنیم

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1044

به "بازداشت عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت عوامل تهیه و انتشار کلیپ ساختگی تعرض به یک روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید