انتشار فایل جنجالی از نیمار درباره معشوقه جوان مادرش؛ او را می کشم!

به گزارش میهن دی ال، مادر نیمار بخاطر مصدوم شدن معشوق جوانش توسط پلیس احضار شده است تا علت این حادثه تعیین گردد.

انتشار فایل جنجالی از نیمار درباره معشوقه جوان مادرش؛ او را می کشم!

احضار مادر نیمار توسط پلیس برزیل به علت مجروح شدن تیاگو راموس

سیمرغ: پلیس برزیل تحقیقاتی را در خصوص دلیل مجروح شدن تیاگو راموس، نامزد مادر نیمار شروع نموده است و آنها می خواهند بدانند که علت بریدگی دست وی در خانه مادر بازیکن برزیلی پی اس جی چه بوده است.

پلیس منطقه سانتوس برزیل که محل اقامت نیدین گونچالوس مادر نیمار و تیاگو راموس، پدرخوانده بازیکن برزیلی است بیان کرد که تحقیقات را در خصوص اتفاقات سه شنبه گذشته شروع نموده اند و به همین خاطر مادر بازیکن برزیلی برای توضیحات در خصوص اتفاقات آن روز توسط پلیس احضار شده است.

در حقیقت تیاگو حدود دو ماه پیش با مادر نیمار آشنا شد اما این دو چند هفته از هم جدا شده بودند تا این که دوباره زیر یک سقف زندگی می کردند. در حقیقت منابع درون پلیس برزیل می گویند که تیاگو پس از بحث با مادر نیمار با مشت به شیشه یکی از پنجره های آپارتمان کوبیده و به همین خاطر باعث بریدگی دستش شده است.

البته مشاوران رسانه ای نیمار می گویند که حال تیاگو و نیدین در حال حاضر خوب است و مسئله ای با هم ندارد. گفته می گردد که همسایه ها پس از شنیدن صدای درگیری به پلیس زنگ زده اند و در نهایت پلیس در محل حاضر شده است و نامزد 23 ساله مادر نیمار که 29 سال از او جوان تر است، با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده است.

البته بریدگی دست تیاگو جزئی بود و پس از بخیه زدن جای بریدگی، فردای آن اتفاق از بیمارستان مرخص شد.

پس از این اتفاق صدایی از نیمار در صدای مجازی پخش شد که در مصاحبه با دوستانش گفته بود که اگر به خاطر مادرش نبود، تیاگو را می کشت!

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 382

به "انتشار فایل جنجالی از نیمار درباره معشوقه جوان مادرش؛ او را می کشم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فایل جنجالی از نیمار درباره معشوقه جوان مادرش؛ او را می کشم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید