طراحی نمای خانه ویلایی: اسراری از ویلای استالین که نمیدانستید

به گزارش میهن دی ال، اقامتگاه جوزف استالین چه رازهایی در دل خود دارد؟

ویلاها مکان هایی هستند که خانوداه های سنتی روسیه برای فرار از یکنواختی زندگی به آن پناه می برده اند و در واقع خانه دوم آنها محسوب می شده است. ویلای استالین هم در شهر تفریحی روسیه یعنی سوچی ساخته شده است، شهری که در سال 2014، میزبان بازیهای المپیک زمستانی بود. باید بگویم که این ویلا یکی از بایدهای تماشای برای افرادی است که به روسیه سفر می نمایند و از سوچی و اطراف آن تماشا می نمایند. با خبرنگاران همراه باشید و از این اقامتگاه و اسرار آن بیشتر بدانید:

طراحی نمای خانه ویلایی: اسراری از ویلای استالین که نمیدانستید

جهت دریافت خدمات طراحی نمای خانه ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

درباره استالین

استالین دیکتاتور اتحادیه جماهیر شوروی بود که از سال 1929 تا 1953 بر کشور روسیه حکومت کرد. به یاری استالین، اتحادیه جماهیر شوروی خیلی زود توانست از یک جامعه دهقانی و ساده به یک ابر قدرت نظامی و صنعتی تبدیل گردد. اگر چه در زمان حکومت او، میلیون ها شهروندش کشته شدند…

اقامتگاه استالین و رازهای آن

خانه استالین در سوچی که البته اقامتگاه تابستانی او به شمار میرود، در سال 1937 ساخته شد. بعد از مرگ او تا الان، همه وسایل خانه اش دست نخورده و به همان شکل قبل به جای مانده اند. امروزه در این خانه مرموز به روی همه باز است و بازدید نماینده ها می توانند به راحتی از آن تماشا نمایند. بیایید با هم نگاهی به داخل خانه و اسرار آن بیندازیم:

دیکتاتور سابق تصیمم گرفت اقامتگاهش را در جنگل درست کند. او همواره نگران امنیت خود بود به همین علت خانه را به رنگ سبز درآورد تا در جنگل استتار داشته باشد.

وقتی وارد خانه می شویم در ورودی با قابکاری های چوبی ای روبرو می شویم که سرتاسر ورودی را پوشانده اند. زمانیکه استالین زنده بود ، خانه اش هیچ وسایل دکوری یا تزیینی ای نداشت. پرتره ای که امروزه در بالای شومینه و در اتاق هیئت مدیره وجود دارد را بعد از مرگ او نصب نموده اند.

در داخل خانه، یک مجسمه مومی از استالین درست نموده اند و روی مبل ضد گلوله او قرار داده اند. با توجه به گفته های خبرگزاری سی ان ان، در جه هوای داخل اتاق، 5 درجه از هوای اتاق های دیگر سردتر است که این یکی از اسراری است که از اقامتگاه این مرد مخوف در دست است و به شایعاتی که می گویند روح او در خانه سرگردان است، دامن میزند!

در اتاق جوزف استالین، هیچ اثری از قالی نمی بینید. او از قالی استفاده نمی نموده چون می خواسته صدای پای افرادی که می آمده و می رفته اند را بشنود. یکی از حقایقی که در خصوص او وجود دارد این است که به چارلی چاپلین علاقه داشته و فیلم های او را در اتاقش می دیده است.

گفته می گردد استالین بسیار آدم بدبینی بوده است و به همین علت، دستور داده تا اتاقش را در کنار در ورودی ویلا بسازند تا رفت و آمد افراد را زیر نظر بگیرد.

یکی از تفریحاتی که بازدید نماینده ها در بازدید از ویلای استالین می توانند داشته باشند بازی بیلیارد با چوب و میز اصلی بیلیارد رهبر سابق شوروی است!

استخری که در اقامتگاه تابستانی استالین دیده می گردد، بیشتر شبیه یک وان حمام است تا استخر. جالب است بدانید استالین شنا بلد نبوده است و به همین علت آن را با آب شور دریای سیاه پر می نموده و در آن راه می رفته است!

منبع: warhistoryonline.com

منبع: الی گشت
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1336

به "طراحی نمای خانه ویلایی: اسراری از ویلای استالین که نمیدانستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی نمای خانه ویلایی: اسراری از ویلای استالین که نمیدانستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید