استاندار آذربایجان غربی استعفا نداد

استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد که استعفا نداده است.

استاندار آذربایجان غربی استعفا نداد

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی شهریاری طی اطلاعیه رسمی گفت استعفا نداده و به کار خود در مدیریت این استان ادامه می دهد.

در متن این اطلاعیه آمده است..

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز، فرهیختگان ارجمند و همراهان گرامی؛

سلام و درود بر شما

از زمانی که در دوران نوجوانی پا به عرصه سیاست گذاشتم، همیشه با خود می اندیشیدم که هدف والا از فعالیت در این عرصه چیست؟

روزها و سال های زیادی گذشت و همه ما در کوران حوادث و اتفاقات و در تمام فراز و فرودها، کنار هم بودیم؛ در اشک ها و لبخندها. هشت سال با همه سختی ها و دشواری ها، دست در دست هم، از خاک و شرف و ناموس وطن محافظت نموده و چون متحد ایستادیم، سربلند بودیم...

پس از آن، هنگامی که افتخار نمایندگی شما عزیزان در مجلس شورای اسلامی را پیدا کردم، هیچ لحظه ای را شیرین تر و ناب تر از لبخند رضایت شما مردم نیافتم. من و شما روزهایی آکنده از تلاش، مملو از همکاری و همدلی را با هم گذراندیم؛ لحظه های ناب و تکرار نشدنی که در کنار شما بزرگواران برای زدودن بساط توسعه نیافتگی از چهره این دیار سترگ به سر شد. چهار سالی که اگرچه سخت بود اما شما با مهر و محبت خالصانه خود، تمام کاستی ها و نواقص بنده را بخشیدید و بهترین خاطرات را در دفترچه زندگیم ثبت کردید و این حکایت همچنان ادامه دارد و پابرجاست.

رضایتمندی شما ولی نعمتان از خادمتان علاوه بر اینکه موجب شده تا با دلگرمی مضاعفی در ادامه جهت اعتلای ایران اسلامی گام بردارم، بار مسئولیت بنده و تلاش برای فراهم ساختن بسترهای توسعه و مقابله با نابرابری ها را در من، دو صد چندان نمود. در این جهت پر فراز و نشیب، لبخند رضایت شما همیشه قوت قلبی بزرگ و اکسیر حرکت و امید در من بوده و هست.

علاقه مندی شما عزیزان، گروه های متعدد سیاسی و فرهنگی و اقشار مختلف برای دعوت از اینجانب به منظور تکرار آن لحظات شیرین در سنگر خدمتگزاری در مجلس شورای اسلامی را ارج می نهم و این اعتماد تاریخی را به عنوان بزرگترین سرمایه زندگی ام، تا همیشه حفظ خواهم کرد.

رضایت شما در همه فرصت های پیش آمده، گواه صادقی است بر اینکه تلاش توأم با صداقت، در بین مردمان قدرشناس سرزمینم، فراموش ناشدنی است.

اکنون فرصت خدمت به مردمانی از جنس خود شما، صبور و تلاشگر، سربلند و تاریخ ساز در سرزمینی با قرابت های بی شمار فرهنگی با شما، برای بنده مهیا شده؛ خداوند چنین مقدر ساخته که جهت ادامه خدمت به ملت شریف ایران برای من اینچنین ترسیم شود و از این مشیت الهی با اشتیاق و افتخار استقبال نموده و به همگامی با مردمی همچون شما مهربان و تلاشگر، به خود می بالم. همه هم و غم بنده بر این بوده و هست تا بتوانم خدمتگزاری صدیق و راستین برای مردم عزیز هر گوشه از ایران عزیز باشم.

همچنین جا دارد از همه مسئولان و بزرگانی که دلسوزانه و با راهنمایی ها و ارشادات عالمانه خویش سبب افزایش این سرمایه و ارتقای سطح خدمتگزاری بنده به مردم فرهیخته کشور در طول تمام سال های گذشته شدند، صمیمانه تشکر و تقدیر نمایم.

بر پایه همان عهدی که با مردم فهیم آذربایجان غربی بسته ام و با امید به عنایات و لطف خداوندی، بر پیمان خود جهت وفای به عهد می مانم.

در خاتمه همچون همیشه ارادت قلبی خودم را به شما عزیزان اعلام داشته و از شما می خواهم که با دعای خیرتان، این فرزندتان را در جهت اعتلای نام ایران در این گوشه از کشور عزیز، آذربایجان غربی همراهی نموده و فراموش نفرمایید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 10 مرداد 1398 شناسه مطلب: 14

به "استاندار آذربایجان غربی استعفا نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار آذربایجان غربی استعفا نداد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید